Eerste selectie

Tijdens deze lange interlandbreak speelde FC Twente vrijdagmiddag in De Grolsch Veste een oefenwedstrijd tegen Werder Bremen. De wedstrijd tegen de Duitse Bundesligaclub werd ruim gewonnen: 7-0. Trainer John van den Brom keek na afloop terug op een sterke eerste helft.

“Ik heb echt genoten van ons in de eerste helft,” vertelt John van den Brom. “Ik heb genoten van de spirit die er in de ploeg zat. Vorige week waren we vrij en deze week hebben we echt goed getraind. Het waren natuurlijk geweldige omstandigheden, met mooi weer, dat helpt allemaal. We wilden deze wedstrijd graag in het stadion spelen om het oefenduel toch wat extra’s mee te geven. Het stadion, ondanks dat er geen supporters waren, inspireert altijd.”

FC Twente ging voortvarend van start tegen Werder Bremen en stond na twintig minuten met 4-0 voor. “Een heel groot compliment voor die jongens. De spirit was mooi om te zien. Dan heeft het ook zin om dit soort wedstrijden te spelen. Het is niet alleen maar de wedstrijd. We gaan door waar we geëindigd zijn tegen PSV. Dat is mooi om uiteindelijk te concluderen. Je bent altijd benieuwd: kunnen we het niveau weer halen wat we tegen PSV hebben gehaald, met alles eromheen, de euforie die er op dit moment is… Je wordt wel bevestigd dat dat heel goed kan met deze groep. En dan zie je dat de jongens die op het veld stonden ook gewoon hele goede spelers zijn.”

Volgend weekend wordt het seizoen hervat in Sittard, dan gaat FC Twente zaterdag op bezoek bij Fortuna. 

 

Meld je aan voor de FC Twente nieuwsbrief.