“Aangename voorsprong, maar het moet nog steeds gebeuren”

FC Twente Vrouwen speelt donderdagavond de return tegen GKS Katowice. In Polen werd de ploeg met 0-4 verslagen. Een positief resultaat levert een plek in de hoofdfase van de UEFA Women’s Champions League op. Keepster Diede Lemey kijkt uit naar het treffen.
Vorige week werd GKS Katowice met ruime cijfers verslagen. “We hebben die wedstrijd goed aangepakt en voor ons een mooie uitgangspositie gecreëerd”, begint Diede Lemey. “We hebben verdiend gewonnen en goed voetbal gespeeld. Daar mogen we blij mee zijn.”
Diede Lemey maakte vorig seizoen in de winterstop de overstap naar FC Twente. Vanaf deze zomer heeft ze een basisplaats veroverd in de elf van trainer Corina Dekker. “Ik voel me goed”, gaat Diede Lemey verder. “We zijn het seizoen goed gestart en ik voel het vertrouwen van de staf en de spelersgroep. FC Twente is een warme club en we zijn een hecht team, dat pak je mee op het veld. Dat spat er de afgelopen weken ook bij ons vanaf. Ik heb het erg naar mijn zin hier.”
Donderdagavond staat een ticket voor de hoofdfase van de UEFA Women’s Champions League op het spel. “Maar we moeten eerst deze nog spelen. We kennen de tegenstander nu beter dan toen we naar Polen afreisden, dat moet ons alleen maar in het voordeel zetten. We spelen een nieuwe wedstrijd en die wil je gewoon winnen. Het is een aangename voorsprong, maar het moet nog steeds gebeuren morgen.”
FC Twente Vrouwen – GKS Katowice trapt af om 19.00 uur op Sportpark Schreurserve. Tickets zijn verkrijgbaar via de ticketshop. Ook is het duel live te zien op ESPN.