Sinds 2001 traint FC Twente op het Trainingscentrum in Hengelo. Na ruim 25 jaar neemt FC Twente volgend jaar afscheid van deze locatie. Vanaf de zomer van 2027 trainen de spelers en speelsters in Enschede, zij gaan terug naar oale groond. De Sportcampus wordt gevestigd op een steenworp afstand van het vroegere Diekman Stadion. 

Met het realiseren van een nieuwe trainingsaccommodatie wil FC Twente klaar zijn voor de toekomst. Op het complex gaan de eerste selecties (m/v) trainen, net als de beloften- en jeugdteam van FC Twente Vrouwen. Bovendien komt er een wedstrijdveld met tribune waar FC Twente Vrouwen haar wedstrijden gaat spelen. 

Over Topsport Campus Diekman 

De Topsport Campus Diekman is meer dan een trainingslocatie. Op het terrein komen topsport, talentontwikkeling en andere voorzieningen samen. Daarmee ontstaat een plek die van betekenis is voor de stad en de regio. Op de locatie gaan de eerste selecties (m/v) trainen, net als het beloften- en jeugdteam van FC Twente Vrouwen. Bovendien komt er een wedstrijdveld met tribune waar FC Twente Vrouwen haar wedstrijden gaat spelen. Het wordt in Nederland het eerste trainingscentrum van een Betaald Voetbal Organisatie waarbij vrouwen en mannen van gelijkwaardige faciliteiten gebruik kunnen maken.