"Vandaag goede dingen laten zien"

Zondagmiddag boekte FC Twente een verdiende zege op Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel werd het 0-2 voor prachtige treffers van Michal Sadilek en Sem Steijn. Na afloop de reacties van aanvoerder Ricky van Wolfswinkel en Sem Steijn.
“We hebben vandaag, na een moeilijke fase, veel goede dingen laten zien” reageerde Ricky van Wolfswinkel na afloop van de gewonnen wedstrijd tegen Sparta Rotterdam. “We begonnen de eerste tien minuten goed, met mogelijkheden tot goede kansen. Sparta had iets meer het overwicht, maar dan maken we voor de rust twee goals. Dat was erg lekker. Het eerste doelpunt was prachtig. Sadílek schoot hem geweldig binnen. Dat hadden we ook wel een beetje nodig. Als dan die tweede valt, dan ga je lekker de rust in.”
Vervolgens bleven grote kansen in de tweede helft uit. “We wisten ook wat Sparta wilde gaan doen”, vervolgt de aanvoerder. “We probeerden daarom de crossbal naar Van Bergen eruit te halen, dus schakelden zij vaker naar de andere kant. Ze gingen vrij snel direct spelen en kozen dan vaak voor de lange bal. Dat spel van Sparta was lastig, want de bal kon een keer verkeerd vallen. Dat was moeilijk. Maar ik denk dat we dat goed hebben opgepakt. We hebben goed verdedigd en het goed neergezet, waardoor we weinig tot niets hebben weggegeven.”
“We begonnen goed”, reageert Sem Steijn na afloop van Sparta Rotterdam-FC Twente. “Die bal op de lat was zonde. Maar we maken voor de rust twee schitterende goals. Het is lekker voor ons dat we weer winnen.”
“Het was niet onze intentie de boel dicht te houden”, zegt de topscorer over de tweede helft. “Maar ik vond dat we aan de bal meer moesten brengen en meer tot aanvallen moesten komen. Op deze manier liepen we vooral terug, dat is zonde. Het heeft ons niet in de problemen gebracht, maar we hadden er meer uit kunnen halen.”
“Lars (Unnerstall) is daarentegen ook niet echt in de problemen gekomen”, vervolgt Steijn. "Sparta heeft een paar gevaarlijke momenten gecreëerd, maar echte 100% kansen kan ik me niet herinneren. Het is erg lekker voor ons dat we een goede wedstrijd hebben gespeeld. Dat waar we keihard voor werken er ook uitkomt.”
