FC Twente Vrouwen twevrajavr

Zaterdag om 14.00 uur uur staat in De Grolsch Veste het duel tussen FC Twente Vrouwen en Ajax op het programma. Supportersinformatie is te vinden in dit bericht.

Kom op tijd naar het stadion om lange wachtrijen te voorkomen.

Enkele tips voor je bezoek aan De Grolsch Veste:

  • De ingangen A, I, J en K zijn geopend. Kijk op je ticket bij welke ingang je naar binnen kan. Kom tijdig naar het stadion om lange wachtrijen te voorkomen.
  • De Grolsch Veste is anderhalf uur voor de aftrap geopend, dus om 12.30 uur.
  • Iedere plek in het stadion is genummerd als vak/rij/stoel. De rijnummers vind je op de trappen, de stoelnummers op de stoelen.

Naar De Grolsch Veste

  • Auto: tickets voor P2 zijn verkrijgbaar in de ticketshop. Vrij parkeren is mogelijk bij andere parkeerplaatsen rondom het stadion.
  • Fiets: bij het station is een fietsenstalling 

Herbruikbare bekers in De Grolsch Veste

Afgelopen seizoen is de herbruikbare beker bij de horecakiosken geïntroduceerd. Vergeet je bekermunt (of beker) niet, deze wordt niet meer gratis uitgedeeld. Een beker of bekermunt kost €2,-.

Kiosken in de gracht gesloten

De kiosken in de gracht zijn zaterdag gesloten. Alle supporters aan de Diekmanzijde (vak 126 t/m 132) kunnen de Hatrans Lounge betreden voor een consumptie. Bezoekers op het rolstoelplatform kunnen eventuele bestellingen doorgeven aan de medewerkers die gedurende de wedstrijd langskomen.

Fanstore

De Fanstore is zaterdag geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur.

Meld je aan voor de FC Twente nieuwsbrief.