Over de loting van de UEFA Women's Champions League

FC Twente Vrouwen heeft zich donderdagavond geplaatst voor de hoofdfase van de UEFA Women's Champions League. Vrijdagmiddag om 12.00 uur wordt er geloot in het Zwitserse Nyon. Met ingang van dit seizoen begint de nieuwe opzet van het prestigieuze toernooi.
De groepsfase van vorig seizoen is vanaf nu veranderd naar de hoofdfase. De 18 deelnemende teams worden verdeeld in drie potten van zes. Uit elke pot worden er twee tegenstanders geloot, waarvan er een uit en een thuis wordt gespeeld. In totaal worden er dus zes wedstrijden gespeeld in de competitiefase.
De nummers 1 tot en met 4 plaatsen zich direct voor de kwartfinale van de Champions League. Nummers 5 tot en met 12 spelen een play-off tegen elkaar voor een plek in de kwartfinale. De nummers 13 tot en met 18 zijn uitgeschakeld in het toernooi.
De loting vindt om 12.00 uur plaats in Nyon en is live te volgen via de website van de UEFA en via NOS.nl.
Potindeling
Pot 1
- Arsenal FC (Engeland)
- FC Barcelona (Spanje)
- Olympique Lyon (Frankrijk)
- Chelsea (Engeland)
- FC Bayern München (Duitsland)
- VfL Wolfsburg (Duitsland)
Pot 2
- Paris Saint-Germain (Frankrijk)
- Real Madrid (Spanje)
- Juventus (Italië)
- SL Benfica (Portugal)
- AS Roma (Italië)
- St. Pölten (Oostenrijjk)
Pot 3
- FC Twente
- Vålerenga (Noorwegen)
- Paris FC (Frankrijk)
- Manchester United (Engeland)
- Atlético Madrid (Spanje)
- OH Leuven (België)