"Je geeft alles, uiteindelijk niet het gewenste resultaat”

Zondagmiddag speelde FC Twente met 1-1 gelijk bij PEC Zwolle. Na afloop blikte aanvoerder Ricky van Wolfswinkel terug op de middag in Zwolle.
Na een 0-0 ruststand kwam FC Twente na een kwartier in de tweede helft op achterstand, tien minuten voor tijd kopte Alec van Hoorenbeeck de 1-1 binnen.
Ricky van Wolfswinkel: “We weten in welke lastige fase we zitten. Dan wil je een ding tonen en daarom wordt het in het begin een beetje een vechtwedstrijd. Ook als het voetballend moeilijk loopt moet je als FC Twente die drive laten zien. In de tweede helft was het in fases wat slordig, maar heb je ook recht op een goal. Je geeft alles en krijgt uiteindelijk niet het gewenste resultaat.”
“Wij willen FC Twente laten zien, laten zien wat we in ons hebben. Daar hoort keihard werken altijd bij, ook als het voetbal niet goed is. Dat is het minimale wat wij willen brengen. Als we dat samenvoegen met de goede momenten die we ook echt hebben, weet ik zeker dat we weer een overwinning pakken. Dan kunnen we er nog een mooi seizoen van maken. Daarbij hebben we elkaar nodig, dat zullen we blijven doen tot het einde.”