In Beeld | Trainingsdag in Walchsee

Een foto-impressie van de tweede trainingsdag van FC Twente in het Oostenrijkse Walchsee. De dag dat nieuwkomer Kristian Hlynsson zich bij de selectie voegde en meteen in actie kwam op het trainingsveld.
Nadat de selectie van FC Twente maandag arriveerde in Oostenrijk en 's avonds al kennis maakte met het trainingsveld in Walchsee, koersden de spelers dinsdagmorgen vroeg richting het Ramsbachstadion in het Oostenrijkse dorpje. Hier in Tirol vervolgt de spelersgroep van trainer Joseph Oosting de komende dagen de voorbereiding op het seizoen.
Aan het eind van de ochtend werd Kristian Hlynsson verwelkomd op het trainingsveld. De transfer van de IJslander naar FC Twente was zojuist afgerond, waarna hij zich bij zijn nieuwe teamgenoten voegde op het veld. Na een lange ochtendtraining stond er dinsdag in de middag een krachttraining op het programma.
Oefenwedstrijd
Vrijdag speelt FC Twente in Zell am See een dubbele oefenwedstrijd tegen Qarabağ FK (15.00 uur en 17.15 uur). Beide duels zijn live te zien op het YouTube-kanaal van FC Twente.