Guilherme Peixoto naar FC Twente

Guilherme Peixoto speelt vanaf dit seizoen voor FC Twente. De 19-jarige Portugese rechtervleugelverdediger komt over van Benfica, tevens maakt hij deel uit van de nationale Onder 19-selectie. Peixoto tekende vanavond in De Grolsch Veste een contract tot medio 2028 met de optie voor nog een jaar.
Guilherme Peixoto: “Deze transfer naar FC Twente is voor mij een heel nieuwe stap in mijn carrière. Ik heb tien jaar bij Benfica gespeeld en voor mijn ontwikkeling is het goed om nu deze keuze te maken. Ik kijk er enorm naar uit om mijn nieuwe teamgenoten te ontmoeten en mij te laten zien bij FC Twente.”
Jan Streuer: “Guilherme is voor ons een heel interessante speler, die bij Benfica een heel goede voetbalopleiding heeft gehad. Hij is bij ons in beeld gekomen door de interlandwedstrijden die hij speelde met de nationale jeugdteams van Portugal. Op de rechtsback-positie wilden we achter Bart van Rooij een talentvolle speler aantrekken met veel potentie, dat is Guilherme.”
Over Guilherme Peixoto
Guilherme Peixoto (Avanca, 25 mei 2006) speelde in de jeugd van Benfica en kwam onder meer met de Portugese club uit in de UEFA Youth League. Peixoto doorliep diverse nationale jeugdteams van Portugal.