FC Twente Vrouwen reist af naar Londen voor treffen met Arsenal
FC Twente Vrouwen neemt het dinsdagavond in de UEFA Women's Champions League op tegen Arsenal. Het duel tegen de huidig Champions League-winnaar wordt gespeeld op Meadow Park. De selectie vertrekt maandagmiddag vanaf Schiphol Airport.
Arsenal draait een wisselende Champions League-campagne. Vorig seizoen won de ploeg van Renée Slegers het prestigieuze toernooi door in de finale FC Barcelona te verslaan (1-0). Dit seizoen wil de ploeg van de Nederlandse trainer de titel verdedigen, maar staat het in de huidige ranglijst op de tiende plek. De eerste wedstrijd werd met 1-2 verloren van Lyon. Na een overwinning op SL Benfica (0-2) werd in Duitsland met 3-2 verloren van Bayern München. De vierde wedstrijd werd met 2-1 gewonnen van Real Madrid.
FC Twente Vrouwen
Corina Dekker staat met haar ploeg op de veertiende plek. De twaalfde plek geef recht op een plek in de play-offs, dus FC Twente zal de komende wedstrijden resultaat moeten boeken om bij de beste twaalf te komen. Na het gelijkspel tegen Benfica en de nederlaag tegen Atlético Madrid zal er gewonnen moeten worden in Londen, of een week later in Enschede tegen Real Madrid.
Meegereisde selectie
Diede Lemey, Imre van der Vegt, Ilham Abali, Lieske Carleer, Anna Knol, Lynn Groenewegen, Charlotte Hulst, Danique van Ginkel, Jaimy Ravensbergen, Jill Roord, Alieke Tuin, Eva Oude Elberink, Amanda Andradóttir, Sophie te Brake, Sophie Proost, Fiene Bussman, Suus Verdaasdonk, Rose Ivens, Anne Gelevert.