Egbert ter Mors overleden
 
            
        
    FC Twente heeft het droevige bericht ontvangen dat oud-speler Egbert ter Mors is overleden.
Egbert ter Mors was bij FC Twente een speler van het eerste uur. Hij speelde tussen 1965 en 1967 zestig wedstrijden voor FC Twente en scoorde daarin acht keer.
Egbert ter Mors maakte deel uit van de ploeg die in 1965 de allereerste officiële wedstrijd van FC Twente speelde, thuis tegen Telstar. In deze wedstrijd scoorde Ter Mors in Het Diekman Stadion op 22 augustus 1965 het eerste competitiedoelpunt voor FC Twente.
De geboren Enschedeër speelde in zijn jeugd voor de Enschedese Boys. Voordat Ter Mors in 1965 naar FC Twente kwam voetbalde hij twee seizoenen voor Go Ahead Eagles. Na zijn periode bij FC Twente kwam Ter Mors uit voor Rot-Weiss Essen, De Graafschap, nogmaals voor Go Ahead Eagles en tot slot PEC Zwolle.
Egbert ter Mors is 84 jaar geworden.
FC Twente wenst zijn familie en vrienden veel sterkte.
 
                        
                        
                        
                    
                Het elftal van FC Twente met Egbert ter Mors (voorste rij, 2e van links), voorafgaand aan de eerste wedstrijd tegen Telstar in 1965.
 
            
        
     
            
        
     
            
        
     
            
        
     
            
        
     
            
        
     
            
        
     
            
        
     
            
        
     
            
        
     
            
        
     
                