Diede Lemey: "Een punt is echt heel mooi, we maken een prachtig doelpunt"

FC Twente Vrouwen speelde woensdagavond met 1-1 gelijk tegen Chelsea. Keepster Diede Lemey speelde een sterke wedstrijd en reageerde na afloop voor de camera van FC Twente. Ook Corina Dekker is blij met het resultaat.
“"Ik wist dat het erin zat"”
“Ik wist dat het erin zat”, begint Corina Dekker. “We maken een plan met de kwaliteit die we hebben ten opzichte van Chelsea. We hadden er rekening mee gehouden dat we met de rug tegen de muur zouden moeten voetballen, en dat we gevaarlijk konden worden uit de omschakeling. Er staan meiden in het veld, die zijn 17 en 18 jaar, en die voetballen tegen speelsters die al meer dan honderd interlands hebben gespeeld bij Engeland. Als je dan ziet hoe ze het doen, dat is mooi om te zien.”
“Ik ben heel trots”, gaat Corina Dekker verder. “Op wat we als ploeg hebben neergezet, op hoe we dat hebben gedaan met elkaar. We hebben het Chelsea heel moeilijk gemaakt en een punt verdiend. We konden zelfs nog twee goals maken voor rust, dat hebben we niet gedaan. We komen ook goed uit de kleedkamer voor de tweede helft. Ik ben heel blij hoe het team het heeft uitgevoerd.”
