“De kracht van deze ploeg is het karakter”

FC Twente Vrouwen boekte zaterdagmiddag een goede zege in de topper tegen PSV. Het werd 1-3 op de Herdgang in Eindhoven. Doelpunten van Leonie Vliek, Rose Ivens en Jill Roord. Na afloop blikten trainer Corina Dekker en aanvoerder Danique van Ginkel terug op de middag tegen PSV en alvast vooruit op komende woensdag wanneer Chelsea wacht in de UEFA Women’s Champions League.
“In de rust zijn er een paar opgestaan die hebben aangegeven dat het niet goed genoeg was”
“Dit was een heel belangrijke wedstrijd voor ons richting komende week”, zei Corina Dekker na afloop. “We begonnen goed vandaag en werden daarna slordig. Zonder dat we veel kansen tegen kregen gaven we veel ruimte weg. In de rust hebben we dat met de wissels om kunnen zetten. De kracht van deze ploeg is dat er karakter in zit. In de rust zijn er ook een paar opgestaan die hebben aangegeven dat het niet goed genoeg was. Ze accepteren dat niet en laten het niet zomaar over zich heen gaan. Ik denk dat dat ook de winst van vandaag is.”
Danique van Ginkel: "We staan er goed op"
“In de rust zijn wel wat woorden gevallen”, vertelt Danique van Ginkel. “In de eerst helft was het niet goed en liepen we veel achter de bal aan. Dan moeten we karakter tonen, dat hebben we namelijk in het team. Dat lieten we in de tweede helft zien en dan heeft gewerkt.”
Komende woensdag speelt FC Twente Vrouwen in De Grolsch Veste UEFA Women’s Champions League-wedstrijd tegen Chelsea. “We staan er goed op” vervolgt Van Ginkel. “We hebben dit seizoen nog geen wedstrijd verloren. Vorig jaar hebben we twee keer tegen Chelsea gespeeld, waarvan een keer flink onderuit. Daarvan hebben we geleerd. We gaan een mooi strijdplan maken.”
Komende woensdag komt FC Twente Vrouwen weer in actie. Dan in De Grolsch Veste voor de UEFA Women's Champions League-wedstrijd tegen Chelsea.
