FC Twente Vrouwen

FC Twente Vrouwen leidde zondagmiddag haar eerste puntverlies. De ploeg van Corina Dekker speelde met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. De trainer baalt van het resultaat.

"Ik denk dat we de betere ploeg waren", begint Corina Dekker. "We moeten de kansen afmaken. We kwamen via de buitenkant er wel veel omheen, de laatste pass zat slordigheid in. Die moet beter. En de kansen die we hebben gekregen moeten we op doel schieten. Het was lastig er doorheen komen, het stond verdedigend goed bij FC Utrecht. Dat hebben ze goed gedaan. Ze hielden het dicht en speelden op de counter."

FC Twente Vrouwen kreeg in de tweede helft meerdere kansen om de voorsprong uit te breiden, maar Utrecht scoorde via Tromp de 1-1. "Onze afweging was om zelf wat meer in te zakken, zodat de ruimte achter de verdediging komt van FC Utrecht. We zetten eerst hoog druk, maar daardoor was er geen ruimte om te voetballen. We hebben dit de tweede helft beter gedaan en de kansen gehad om te scoren. De 1-1 viel een beetje uit het niets, maar we waren al gewaarschuwd door die bal op de lat. We hadden zelf meer moeten scoren, dat hebben we helaas niet gedaan.

Meld je aan voor de FC Twente nieuwsbrief.